به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر جناح، محمد عقیل مدنی با اشاره به وضعیت مناسب هرمزگان در ماه های ابتدای شیوع کرونا در کشور تاکید کرد: همانگونه که در ابتدای امر به رغم سختی ها و مشکلات اقتصادی، با بردباری و رعایت دستورالعمل های بهداشتی ازجمله استانهای موفق و نمونه کشور در مقابله با شیوع ویروس بودیم، اکنون نیز می توانیم با همراهی و رعایت نکات بهداشتی از اوج گیری بیشتر بیماری کووید۱۹ جلوگیری نمائیم.

متن کامل پیام به این شرح است:

به نام خدا

مردم شریف و بزرگوار استان هرمزگان؛

از ابتدای شیوع ویروس کرونا در کشور، استان هرمزگان بدلیل همراهی و همت مردم و تلاش مسئولین، مخصوصا پزشکان و تمامی کارکنان بهداشت و درمان توانستیم جزو استان های موفق در پیش گیری از شیوع ویروس کرونا باشیم و این دستاورد بزرگی بود. چراکه ثابت کردیم توان و مدیریت پیش گیری از شیوع این ویروس را با همبستگی و همراهی مردم داریم.

اما از زمانی که برنامه های پیش گیرانه را رها کرده ایم، شیوع ویروس کرونا افزایش یافته و سلامت مردم را به مخاطره انداخته است. در این شرایط عدم رعایت فاصله اجتماعی و پروتکل های بهداشتی، وضعیت را به سمت بحرانی شدن پیش می برد. به نظر می رسد سفرهای بین شهری و بین استانی و عدم رعایت فاصله گذاری اجتماعی بیش از هر عامل دیگری باعث افزایش آمار مبتلایان به این بیماری شده است.

لذا ابتدا از مسئولین امر در سطوح استان و شهرستان درخواست می نمایم تمهیدات فوری و موردنیاز جهت وضع مقررات احتیاطی بهداشتی و همچنین حمایت از اقشار آسیب دیده به لحاظ اقتصادی، معمول دارند. سپس از عموم مردم شریف استان هرمزگان استدعا دارم همانگونه که در ابتدای امر به رغم سختی ها و مشکلات اقتصادی، با بردباری و رعایت دستورالعمل های بهداشتی ازجمله استانهای موفق و نمونه کشور در مقابله با شیوع ویروس بودیم، اکنون نیز می توانیم با همراهی و رعایت نکات بهداشتی از اوج گیری بیشتر بیماری کووید۱۹ جلوگیری نمائیم.

ناگفته نماند اجرای محدودیت ها برای محدودکردن زندگی مردم نیست بلکه درواقع شیوع ویروس کرونا را محدود می نماید و غفلت از آن پیامدهای زیانبار را به همراه خواهد داشت.

تردیدی نیست در نهایت اراده ی مردم پیروز خواهد شد.

ارسال دیدگاه

*

code